[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » Stargate - Csillagkapu /Ami a filmhez és a sorozatokhoz kapcsolódik/ » Stargate - Csillagkapu » Kedvenc szereplő SG1? (Ki a kedvenc szereplőd, esetleg szereplőid és miért?)
Kedvenc szereplő SG1?
Goodfairy1Dátum: Péntek, 2011-03-25, 9:00:16 | Üzenet # 16
Őrmester
Csoport: Írók
Üzenetek: 24
Helyzet: Offline
Ezredes, nem őrnagy. De Jolly tudja, miért írtam. smile Egy szerepjátékos oldalon a felettese vagyok. Sam Cartert játszom. smile
A vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=-zN7vWZdo4U&feature=related

A szöveg (bocsi, kicsit hosszú):

Carter: So...you seeing anyone?
Keller: What?
Carter: Around the base, you seeing anyone?
Keller: I dunno...I had a moment with - with this...guy. He's not exactly easy to read so...I guess the short answer is "no". You?
Carter: Well, I'm the boss, so I can't really...
Keller: Right Anyone back home?
Carter: Uhm...
Keller: Un-huh, I thought so. Give it up.
Carter: Well, it's complicated.
Keller: Show me a relationship that isn't.
Carter: He's in Washington...I'm here.
Keller: Ouch. Long distance relationship.
Carter: He's going to retire soon, so maybe -
Keller: Really! Retire? So...an older man, huh?
Carter: Not that much older.
Keller: Washington, older man...is he like a Senator or something? Someone famous? Would I know him?
Carter: Probably not.

Carter: Szóval…tetszik valaki?
Keller: Micsoda?
Carter: A bázison, tetszik valaki?
Keller: Nem is tudom…volt egy pillanat - ezzel a ...fickóval. Nem olyan könnyű eligazodni rajta…Azt hiszem, a rövid válasz: nem. És neked?
Carter: Hát, én vagyok a főnök, így nem igazán tudok…
Keller: Rendben. Valaki otthonról?
Carter: Ühüm…
Keller: Aha, gondoltam. Add fel.
Carter: Nos, ez bonyolult.
Keller: Mutass nekem egy olyan kapcsolatot, ami nem az.
Carter: Ő Washingtonban van…én meg itt.
Keller: Jaj. Távkapcsolat.
Carter: Hamarosan visszavonul, úgyhogy esetleg -
Keller: Tényleg visszavonul? Szóval…egy idősebb férfiról van szó, ugye?
Carter: Annyira azért nem idős.
Keller: Washington, idősebb férfi…esetleg szenátor vagy valami hasonló? Valaki aki híres? Talán ismerem?
Carter: Valószínűleg nem.

 
timaioszDátum: Szombat, 2011-03-26, 8:36:59 | Üzenet # 17
Őrmester
Csoport: Írók
Üzenetek: 22
Helyzet: Offline
Ezredes Asszony jelentem!

Köszönöm a gyors választ, és gondoltam, hogy valami hasonló van a háttérben, de nem lehetett ki hagyni...

Jelentem befejeztem!

Timaiosz zászlós (legalábbis egy másik életben cool )

 
JollyDátum: Szombat, 2011-03-26, 6:37:31 | Üzenet # 18
Közlegény
Csoport: Írók
Üzenetek: 15
Helyzet: Offline
Köszönjük szépen! biggrin

Még a kedvenceimhez tenném Valát is. Nagyon bírtam őt is. Na meg Janettet. Nem kellett volna meghalnia! sad

Egyre jobban észreveszem magamon, hogy nem annyira a sorozatbeli szereplőket szeretem, hanem akik fanficben vannak. A sorozatot nem tudom sajna nézni, még mindig hiányzik sok rész, hogy végezzek. Viszont valahogy idegesít a szereplők ügyefogyottsága, pl Sam-Jack párbeszédeknél. Néha meg valahogy egyszerűen unalmasnak találom - főleg úgy, hogy úgy nézem, hogy tisztában vagyok a sztorival.
Ezért kérlek ne kövezzetek meg! biggrin Attól még imádom őket, csak a fanficek rossz irányba vittek :P Lehet hogy nem kellene olvasnom biggrin

 
Goodfairy1Dátum: Kedd, 2011-04-26, 1:01:34 | Üzenet # 19
Őrmester
Csoport: Írók
Üzenetek: 24
Helyzet: Offline
Szerintem semmi ügyefogyottság nincs a Sam/Jack párbeszédekben. Én inkább úgy mondanám, hogy sokszor izzik körülöttük a levegő a visszafojtott feszültségtől. No és minél inkább előre haladunk a soriban, annál közvetlenebbek egymással, ez főként a nyolcadik évadban látszik, amikor Jack a SGC parancsnoka.
 
JollyDátum: Szerda, 2011-04-27, 3:01:27 | Üzenet # 20
Közlegény
Csoport: Írók
Üzenetek: 15
Helyzet: Offline
Hát igen, látszik, hogy én sok részt kihagytam. Sajna a tévében sosem adták rendesen, a neten pedig nehezen nézem biggrin Majd nyáron rendesebben nekiállok az egésznek.
 
Fórum » Stargate - Csillagkapu /Ami a filmhez és a sorozatokhoz kapcsolódik/ » Stargate - Csillagkapu » Kedvenc szereplő SG1? (Ki a kedvenc szereplőd, esetleg szereplőid és miért?)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: